Statik Projelendirme ve Müşavirlik Hizmeti

STATİK PROJELENDİRME VE MÜŞAVİRLİK

STADIZAYN firması olarak tüm üst yapılar için statik proje hizmeti vermekteyiz. Statik proje hizmeti için üst düzey, güncel ve deneyimli mühendislik desteği ile işverenlerimiz açısından nitelikli bir çözüm ortağıyız. Statik proje hizmeti verirken betonarme, çelik, ard germe, ön germe, deprem mühendisliği gibi geniş alandaki deneyimimiz, müşterilerimiz açısından tek yerden çözüm ile büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu çok yönlü mühendislik bilgi ve deneyimimiz, hayata geçirecek değerli mimari projelerin çözümü açısından STADIZAYN firmasını tercih sebebi haline getirmektedir.

Statik projelendirme hizmetinin yanı sıra, statik raporlama ve müşavirlik hizmeti de vermekteyiz. Statik hesap raporu gereken durumlarda müşterilerimizden gerekli doneleri isteyerek çözüm yapıyoruz ve onlara gerekli dönüşleri sağlıyoruz. Statik hesap raporunun yanı sıra özel işlerde işverenlerimizin yerine statik proje kontrolü ve müşavirlik hizmeti vererek, projelerinin güvenli ve ekonomik olmasını sağlıyoruz.

Statik proje hizmeti veren firmaların yeterli teorik bilgilere sahip mühendisleri olması gerekmektedir. Ayrıca güncel literatürü, bilgisayar programlarını ve yönetmeliklerin takip edilmesi iyi bir statik proje firmasının olmazsa olmazıdır. STADIZAYN olarak statik projelendirmede ki bütün bu yetkinliklerimizle mimarlara ve işverenlerimize diyoruz ki; “Siz hayal edin! Biz çözelim…”.

Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmetler

Betonarme Yapı Projesi

Başta uzmanlık alanlarımızdan yüksek yapıların çözümleri olmak üzere, tüm betonarme üst yapılar için statik projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Devamı

Çelik Yapı Projesi

Çelik yapıların ekonomik çözümleri konusunda iddialıyız. Referanslarımızı inceleyiniz.

Devamı

Ard Germe Projesi

Geniş açıklıklar, büyük konsollar bizim için çözümsüz değildir. Referanslarımızı inceleyiniz.

Devamı

Deprem Performans Analizi

İnşaat mühendisliğindeki yeni nesil çözüm yaklaşımı, yapıların performans analizi; bizim bir diğer uzmanlık alanımız.

Devamı

İzolatörlü Yapıların Projesi

Deprem mühendisliğindeki uzmanlık alanlarımızdan biriside izolatörlü yapıların statik tasarımıdır.

Devamı

Güneş Paneli Taşıyıcı Projesi

Güneş enerjisi sektöründeki panel taşıyıcı sistemlerinin statik çözümleri ve projelendirmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Devamı

Mimari, Mekanik ve Elektrik Projeleri

Oluşturduğumuz proje ekibi ekosistemi ile sizlerin adına koordinasyonu sağlayarak yapıların ruhsat projelerini paket halinde hizmetinize sunuyoruz.

Devamı