Şantiye İmalat Kontrol ve Takibi

ŞANTİYEDE İMALAT KONTROL VE PROJE TAKİBİ

Bir statik projenin yapılması kadar statik projenin sahada doğru şekilde uygulanması ayrı bir önem arz etmektedir. Müteahhit ya da taşeron firmaların sahada projeyi doğru uygulayıp uygulamadığını işveren adına denetleyerek projenin sıhhatli bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Betonarme yapılardaki imalat ve denetleme konuları ile çelik yapılardaki önemli konular farklılık arz etmektedir. Betonarme projelerin imalatında, donatı detaylarının doğru uygulanması, kalıp işçiliği ve beton döküm aşamaları önem arz etmektedir. Kütle betonların sıcaklık kontrolü ile aşamalı imalatı vs gibi konular önemli imalat çizgileridir. Çelik yapılarda ise doğru profil kullanımı, profillerin temizliği ve boyanması, doğru kaynak imalatı ile montaj imalatı önem arz etmektedir. Kapalı profillerin et kalınlıkları kontrolü ile boya kalınlık kontrolleri diğer önemli konulardır. Sonuç olarak, STADIZAYN olarak şantiye ekibimizle ve düzenli raporlama sistemimizle, şantiye imalat kontrolü ve proje takibini yaparak işverenimize hizmet etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmetler

Betonarme Yapı Projesi

Başta uzmanlık alanlarımızdan yüksek yapıların çözümleri olmak üzere, tüm betonarme üst yapılar için statik projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Devamı

Çelik Yapı Projesi

Çelik yapıların ekonomik çözümleri konusunda iddialıyız. Referanslarımızı inceleyiniz.

Devamı

Ard Germe Projesi

Geniş açıklıklar, büyük konsollar bizim için çözümsüz değildir. Referanslarımızı inceleyiniz.

Devamı

Statik Projelendirme ve Müşavirlik Hizmeti

İlkeli hizmet anlayışımızla statik projelendirme hizmeti vererek, mimari projelerin hayata geçmesini sağlıyoruz.

Devamı

Deprem Performans Analizi

İnşaat mühendisliğindeki yeni nesil çözüm yaklaşımı, yapıların performans analizi; bizim bir diğer uzmanlık alanımız.

Devamı

İzolatörlü Yapıların Projesi

Deprem mühendisliğindeki uzmanlık alanlarımızdan biriside izolatörlü yapıların statik tasarımıdır.

Devamı

Güneş Paneli Taşıyıcı Projesi

Güneş enerjisi sektöründeki panel taşıyıcı sistemlerinin statik çözümleri ve projelendirmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Devamı

Mimari, Mekanik ve Elektrik Projeleri

Oluşturduğumuz proje ekibi ekosistemi ile sizlerin adına koordinasyonu sağlayarak yapıların ruhsat projelerini paket halinde hizmetinize sunuyoruz.

Devamı