Çelik Yapı Projesi

ÇELİK YAPI PROJESİ

Çelik yapıların statik projelendirmesi hizmetini de vermekteyiz. Stadizayn firması olarak çelik yapıların ekonomik çözümleri konusunda iddialıyız. Sistem, detay ve yönetmelik bilgimizle birçok müşterimize ekonomik çelik yapı statik projelendirmemizle büyük avantajlar sağladık. Günümüzde çelik fiyatlarının çok yüksek olduğu bu zamanlarda, iyi bir mühendislik desteği ile doğru ve ekonomik çelik yapı statik proje hizmeti almak, işverenler için elzem hale gelmiştir.

İşverenlere bu konudaki tavsiyemiz şudur ki; çelik yapıların tasarımlarını işinin ehli proje firmalarına yaptırmalarıdır. Çelik konstrüksiyon imalat firmalarına paket teslim iş vermek, işin ekonomik çözümü açısından yapılmaması gereken bir iş modelidir. Günümüzde imalatçıların çoğunun mühendislik desteği olmamasından dolayı, proje firmalarına ayrıca ücret vermek istemeyen iş verenler bu konuda ekonomik olmayan yüksek tonajlı çözümlerle zarar edeceklerdir.

Çelik yapı projelerinde diğer yaygın değişle çelik konstrüksiyon projelerinde çok fazla deneyimlerimiz bulunmaktadır. Stadyum çatı ve cepheleri, endüstri yapıları, hangarlar, platformlar, cepheler, sundurmalar, saçaklar; bizim çelik projelendirme tecrübe alanımızdan bazılarıdır. Daha detaylı bilgi için referanslarımıza bakınız.

Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmetler

Betonarme Yapı Projesi

Başta uzmanlık alanlarımızdan yüksek yapıların çözümleri olmak üzere, tüm betonarme üst yapılar için statik projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Devamı

Ard Germe Projesi

Geniş açıklıklar, büyük konsollar bizim için çözümsüz değildir. Referanslarımızı inceleyiniz.

Devamı

Statik Projelendirme ve Müşavirlik Hizmeti

İlkeli hizmet anlayışımızla statik projelendirme hizmeti vererek, mimari projelerin hayata geçmesini sağlıyoruz.

Devamı

Deprem Performans Analizi

İnşaat mühendisliğindeki yeni nesil çözüm yaklaşımı, yapıların performans analizi; bizim bir diğer uzmanlık alanımız.

Devamı

İzolatörlü Yapıların Projesi

Deprem mühendisliğindeki uzmanlık alanlarımızdan biriside izolatörlü yapıların statik tasarımıdır.

Devamı

Güneş Paneli Taşıyıcı Projesi

Güneş enerjisi sektöründeki panel taşıyıcı sistemlerinin statik çözümleri ve projelendirmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Devamı

Mimari, Mekanik ve Elektrik Projeleri

Oluşturduğumuz proje ekibi ekosistemi ile sizlerin adına koordinasyonu sağlayarak yapıların ruhsat projelerini paket halinde hizmetinize sunuyoruz.

Devamı