Betonarme Yapı Projesi

BETONARME STATİK PROJE

Yapıların betonarme statik projelendirilmesi bizim en yaygın hizmet alanımızdan birisidir. STADIZAYN, betonarme proje konusunda mimari gereksinimleri karşılayacak şekilde kaliteli ve imal edilebilir statik projelerle hizmet vermektedir. Betonarme projelerimiz uluslararası kalite standartları doğrultusunda rahatlıkla anlaşılabilir ve bir sistem içerisindedir. Bir betonarme proje; kalıp planları, donatı detayları, aplikasyon planları, kesitleri, sistem detayları ile mimari, mekanik, elektrik projelerini de koordine ederek yapılmaktadır. STADIZAYN firması, süreç içerisindeki mimari ve şantiye revizyonlarına hemen cevap vererek, betonarme projede de revize projelerimizle imalatın önünü hızlı bir şekilde açmaktadır.

STADIZAYN firması olarak, yüksek binaların statik projelendirmesi konusunda ciddi deneyimimiz bulunmaktadır. Portföyümüzde 100 m ve üzerinde birçok binanın betonarme statik projesi bulunmaktadır. Betonarme yüksek bina tasarımlarımızda, onların deprem altındaki performans analizinin yanı sıra, rüzgar analizleri, rüzgar konfor analizleri gibi üst düzey mühendislik yaklaşımları ile çözüme gitmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmetler

Çelik Yapı Projesi

Çelik yapıların ekonomik çözümleri konusunda iddialıyız. Referanslarımızı inceleyiniz.

Devamı

Ard Germe Projesi

Geniş açıklıklar, büyük konsollar bizim için çözümsüz değildir. Referanslarımızı inceleyiniz.

Devamı

Statik Projelendirme ve Müşavirlik Hizmeti

İlkeli hizmet anlayışımızla statik projelendirme hizmeti vererek, mimari projelerin hayata geçmesini sağlıyoruz.

Devamı

Deprem Performans Analizi

İnşaat mühendisliğindeki yeni nesil çözüm yaklaşımı, yapıların performans analizi; bizim bir diğer uzmanlık alanımız.

Devamı

İzolatörlü Yapıların Projesi

Deprem mühendisliğindeki uzmanlık alanlarımızdan biriside izolatörlü yapıların statik tasarımıdır.

Devamı

Güneş Paneli Taşıyıcı Projesi

Güneş enerjisi sektöründeki panel taşıyıcı sistemlerinin statik çözümleri ve projelendirmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Devamı

Mimari, Mekanik ve Elektrik Projeleri

Oluşturduğumuz proje ekibi ekosistemi ile sizlerin adına koordinasyonu sağlayarak yapıların ruhsat projelerini paket halinde hizmetinize sunuyoruz.

Devamı