Ard Germe Projesi

ARD GERME PROJESİ

Ard germe projesi firmamızın en deneyimli olduğu alanlardan birisidir. Geniş açıklıkların ve büyük konsolların düşük yüksekliklerde ard germe ile çözülmesi mimarların çok sevdiği bir çözüm yöntemidir. İşverenlerin değerli arazileri iddialı mimari projelerdeki ard germe çözümleri ile daha da değerlenmektedir. Ard germe ile geniş açıklığa ihtiyaç duyulan konferans salonları, spor salonları, düğün salonları, otel lobi girişleri, uzun balkonlar ve estetik açıdan çözülmesi istenen mimari konsolların çözümü rahatlıkla yapılabilmektedir. STADIZAYN firması olarak ard germe proje konusunda birçok tasarımımız bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için referanslarımıza bakabilirsiniz.

Ard germe statik projesini yaptığımız firmalara hem proje hem de imalat açısından her türlü yönlendirme ve müşavirlik hizmeti de veriyoruz. İşverenlerimize gerekmesi durumunda ard germe, betonarme ve çelik karşılaştırmalı çözümler ile fayda maliyet analizleri yaparak onlara en etkin verimli çözüm konusunda yardımcı oluyoruz.

Ard germe çözümlerimizin yanı sıra ön germe alanındaki uzmanlığımızla da bu alanda ön germe statik proje hizmeti vermekteyiz. Ön germe projesi ile işverenlerimiz daha hızlı bir şekilde yapı inşası sağlayarak avantajlı bir durum elde etmektedir.

Hizmetlerimiz

Profesyonel ekibimizle sunduğumuz hizmetler

Betonarme Yapı Projesi

Başta uzmanlık alanlarımızdan yüksek yapıların çözümleri olmak üzere, tüm betonarme üst yapılar için statik projelendirme hizmeti vermekteyiz.

Devamı

Çelik Yapı Projesi

Çelik yapıların ekonomik çözümleri konusunda iddialıyız. Referanslarımızı inceleyiniz.

Devamı

Statik Projelendirme ve Müşavirlik Hizmeti

İlkeli hizmet anlayışımızla statik projelendirme hizmeti vererek, mimari projelerin hayata geçmesini sağlıyoruz.

Devamı

Deprem Performans Analizi

İnşaat mühendisliğindeki yeni nesil çözüm yaklaşımı, yapıların performans analizi; bizim bir diğer uzmanlık alanımız.

Devamı

İzolatörlü Yapıların Projesi

Deprem mühendisliğindeki uzmanlık alanlarımızdan biriside izolatörlü yapıların statik tasarımıdır.

Devamı

Güneş Paneli Taşıyıcı Projesi

Güneş enerjisi sektöründeki panel taşıyıcı sistemlerinin statik çözümleri ve projelendirmesi konusunda da hizmet vermekteyiz.

Devamı

Mimari, Mekanik ve Elektrik Projeleri

Oluşturduğumuz proje ekibi ekosistemi ile sizlerin adına koordinasyonu sağlayarak yapıların ruhsat projelerini paket halinde hizmetinize sunuyoruz.

Devamı